Facebook VK WhatsApp Instagram

Спорт

0

ҚЫЗЫЛОРДАДА РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ВЕЛОЖАРЫС АЯҚТАЛДЫ

ҚЫЗЫЛОРДАДА РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ВЕЛОЖАРЫС АЯҚТАЛДЫҚызылорда қаласында 26-30 сәуір аралығында велоспорттан қазақтан шыққан тұңғыш әлем чемпионы, КСРО-ға еңбегі сіңген спорт шебері Марат Сатыбалдиевтің жүлдесі үшін жасөспірімдер арасында республикалық көпкүндік веложарыс аяқталды.
 Биыл жетінші мәрте ұйымдастырылған жарысқа еліміздің 10 облысынан 17 команда, 150-ге жуық спортшы қатысты. Жарыста «Ең жас велошабандоз» номинациясы бойынша қызылордалық Бауыржан Жаппар, «Ең белсенді велошабандоз» Глеб Брусенский (Талдықорған қ.), «Жеңіске деген ынтасы үшін» Никита Титов (БҚО) марапатталды. 
Бес күнге созылған веложарыстың қорытындысы бойынша 
57 шақырымдық топтық жарыста ұлдар арасында: 
I орын Глеб Брусенский (Алматы обл.)
II орын Евгений Федоров (Алматы обл.)
III орын Нұрберген Нұрлыхасым (Жамбыл обл.)
24 шақырымдық топтық жарыста қыздар арасында: 
I орын Ақтолқын Әбдіжаппар (Қызылорда обл.)
II орын Аружан Жайшылықова (Қызылорда обл.)
III орын Аружан Ғалымжанқызы (Қызылорда обл.)
70 шақырымдық топтық жарыста ұлдар арасында: 
I орын Евгений Федоров (Алматы обл.)
II орын Роман Дрожинин (Жамбыл обл.)
III орын Ерсайын Сапар (ОҚО)
30 шақырымдық командалық жарыста қыздар арасында: 
I орын Алматы облысы
II орын Астана қаласы
III орын Жамбыл облысы 
15 шақырымдық командалық жарыста қыздар арасында: 
I орын Қызылорда облысы
II орын Ақмола облысы
III орын Қызылорда облысы 
25 шақырымдық критериум ұлдар арасында : 
I орын Евгений Федоров (Алматы обл.)
II орын Нұрберген Нұрлыхасым (Жамбыл обл.)
III орын Роман Дрожинин (Жамбыл обл.)
25 шақырымдық критериум қыздар арасында : 
I орын Аружан Ғалымжанқызы (Қызылорда обл.)
II орын Анастасия Иванова (Қызылорда обл.)
III орын Ульяна Сухоребрик (Ақмола обл.)
Жарыс қорытындысы бойынша жекелей есепте ұлдар арасында: 
I орын Глеб Брусенский (Алматы обл.)
II орын Евгений Федоров (Алматы обл.)
III орын Роман Дрожинин (Жамбыл обл.)
Қыздар арасында: 
I орын Ақтолқын Әбдіжаппар (Қызылорда обл.)
II орын Аружан Жайшылықова (Қызылорда обл.)
III орын Аружан Ғалымжанқызы (Жамбыл обл.)
Жалпыкомандалық есепте ұлдар арасында: 
I орын Астана қаласы
II орын Алматы облысы
III орын Жамбыл облысы
Жалпыкомандалық есепте қыздар арасында: 
I орын Қызылорда облысы
II орын Ақмола облысы
III орын Қызылорда облысы.
Пікір қалдыру

Сіз робот еместігіңізді растаңыз - [] *: